Ogród Nad jeziorem
Lokalizacja: Orle, Radziejów
Powierzchnia: 1 200 m2

Ogród nad jeziorem oparty został na płynnych kształtach wpisując się w naturalistyczne otoczenie. Brama wjazdowa (przesuwna) oraz furtka umieszczone zostały w linii działki ewidencyjnej. Zamiast wiaty śmietnikowej zaproponowano obudowę śmietników ze stali i drewna, który zajmuje mało miejsca. Teren został podzielony na tarasy ułożone na różnym poziomie z wykorzystaniem murków oporowych.

Serce ogrodu to okrągłe miejsce na ognisko, punkt spotkań otoczone dwiema wijącymi się ścieżkami prowadzącymi do domku saunowego. Relaks w ogrodzie nad jeziorem tworzy jacuzzi z widokiem na jezioro gwarantując doskonałe połączenie natury i wypoczynku. W dolnej części terenu, w sąsiedztwie schodów prowadzących na panoramiczny taras widokowy, czeka mała plaża z huśtawkami, dekoracyjnymi deskami do windsurfingu i innymi atrakcjami.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy naturalny plac zabaw w pobliżu tarasu budynku całorocznego, obiecując niekończącą się radość. Przy placu zabaw ciesz się także zabawą i wyzwaniem na polu do mini golfa, uzupełniając różnorodne możliwości rekreacyjne w tym starannie zaprojektowanym ogrodzie.

Koncepcja projektowa ogrodu