Projekty nawierzchni – Płock, Toruń, Włocławek

Projekty nawierzchni - Płock, Toruń, Włocławek  Ułożenie kostki brukowej jest jednym z pierwszych etapów porządkowania działki po zakończeniu budowy. Jak każdy z elementów budowlanych wymaga przemyślenia i zaprojektowania, aby zaangażowany czas i środki dały oczekiwany efekt. Funkcjonalna i elegancka przestrzeń wokół domu, jest idealnym uzupełnieniem ogrodu.

Poniżej projekt nawierzchni w Toruniu, zaproponowaliśmy kolor piasku z szarością nawiązując do kolorystyki budynku. Elewacja domu jest w ciepłych kolorach szarości oraz jasne drewno stolarki okiennej. Wykorzystaliśmy większe płyty betonowe imitujące starobruk oraz mniejsze formaty kostki jasno szarej. Jako akcenty antracytowa kostka, która nadaje geometrii założeniu oraz tworzy nowoczesny klimat, zmniejszając optycznie dużą kubaturę budynku.

Projektowanie nawierzchni

Projekty nawierzchni - Płock, Toruń, Włocławek

Projekt nawierzchni w  zależności od preferencji klienta, kształtu domu, budynków przyległych, ogrodzenia, może mieć klasyczny układ na bazie łuków, fal lub bardziej nowoczesne rozwiązanie na liniach prostych. Projektowanie nawierzchni to wbrew pozorom trudne zajęcie, właściwie dobrany układ nawierzchni scala cały ogród i jego odbiór. Im więcej elementów na działce tym większe wyzwanie dla projektanta 🙂

Projektowanie nawierzchni

Projekt nawierzchni Płock

Projektowanie nawierzchni, w ramach naszych usług oferujemy wykonanie projektu zawierającego dobór materiału, który uwzględnia styl i gust Inwestora. Wiele korzyści daje profesjonalnie przygotowany projekt nawierzchni. Jedną z nich jest nieszablonowe a indywidualne podejście do projektu. Kolejną jest przygotowanie wizualizacji do projektu. Daje ona możliwość odwzorowania projektu w przestrzeni, dzięki czemu Inwestor może zobaczyć gotowy projekt przy swoim domu. Projekty nawierzchni - Płock, Toruń, Włocławek w naszym portfolio znajdą Państwo realizację i projekty z tych miast.

Projektowanie nawierzchni Włocławek

Realizacja nawierzchni pod Włocławkiem

Pracę rozpoczynamy od wizyty w terenie w celu określenia metrażu i zakresu działania. Następnie przystępujemy do przygotowania dwóch koncepcji układu wraz z wizualizacjami 3d. Po akceptacji jednej z propozycji przystępujemy do wykonania projektu technicznego. Zawiera on precyzyjne wymiary oraz ilości potrzebnej do zakupu kostki. Tak przygotowany projekt zdecydowanie ułatwi pracę ekipie brukarskiej oraz pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy przeznaczonych na zakup materiałów.

Dobór materiału

Projekt nawierzchni Włocławek

Projektowanie nawierzchni we Włocławku jako przykład wybraliśmy swobodny układ kostki brukowej. Odważne połączenie fali z liniami prostymi, miało nadać nowoczesnego charakteru ogrodowi. Połączeniu kolorów ziemi brązu oraz szarości. Przenikają się ze sobą mniejsze oraz większe płyty betonowe. W zakładce portfolio znajdą Państwo nasze projekty ogrodów Płock, Toruń, Włocławek, Warszawa, Łódź.

Nowoczesna nawierzchnia, wykorzystano duże płyty betonowe oraz płyty gresowe na tarasie.

Projektowanie nawierzchni Warszawa

Nowoczesna nawierzchnia tarasu Warszawa

Projekt nawierzchni Hibner Studio

Projekt wykonawczy nawierzchni nowoczesnej Płock

Projekt nawierzchni w Warszawie

Projekty nawierzchni - Płock, Toruń, Włocławek

Comments are closed.