O nas

Pracownia Architektury Krajobrazu - to My! Mimo doniosłej nazwy stąpamy po ziemi inspirując się kompozycjami występującymi w naturze. Ogród jest miejscem gdzie pożądany jest ład i estetyka. Każdy element powinien być na swoim miejscu a kolory, zapachy czy materiały powinny dawać obraz jakby trwały w danym miejscu od zawsze. Taki cel przyświeca naszej pracy projektowej oraz przy późniejszym jego wykonaniu.

To co ważne w branży kreatywnej cały czas podnosimy swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, uczestnictwo w targach czy kursach oraz monitorujemy trendy. Wszystko po to abyś drogi Kliencie miał gwarancję iż realizowany projekt będzie unikalny i modny przez długi czas.


 

ALEKSANDRA HIBNER-NOWAKOWSKA

Główna projektantka oraz założycielka Pracowni Hibner Studio.

Skupiona na estetycznej i praktycznej stronie ogrodów. Propaguje nowoczesną, wielopoziomową architekturę krajobrazu - nawet z małych przestrzeni wykreuje funkcjonalny salon ogrodowy.
Zwolenniczka minimalizmu i przewagi zieleni nad betonem.

 

RAFAŁ NOWAKOWSKI

Kieruje pracami wykonawczymi w Hibner Studio. Do jego kompetencji należy również dobór materiałów, wyceny oraz logistyka. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe pozwala mu również na swobodną rozmowę z inwestorami co skutkuje że ogród powstaje w całej swej okazałości zgodnie z projektem i oczekiwaniami klienta.

 

JUSTYNA KRASUCKA

Proces projektowania zawsze rozpoczyna z pomocą... ołówka. Artystyczne pasje i zamiłowanie do sztuki rozwijała przez wiele lat, teraz umiejętnie wykorzystuje je w swojej pracy. Lubi projektować duże przestrzenie. Stara się je dokładnie analizować, aby odpowiadały potrzebom użytkowników.