O nas

Pracownia Architektury Krajobrazu - to My! Mimo doniosłej nazwy stąpamy po ziemi inspirując się kompozycjami występującymi w naturze. Ogród jest miejscem gdzie pożądany jest ład i estetyka. Każdy element powinien być na swoim miejscu a kolory, zapachy czy materiały powinny dawać obraz jakby trwały w danym miejscu od zawsze. Taki cel przyświeca naszej pracy projektowej oraz przy późniejszym jego wykonaniu.

To co ważne w branży kreatywnej cały czas podnosimy swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, uczestnictwo w targach czy kursach oraz monitorujemy trendy. Wszystko po to abyś drogi Kliencie miał gwarancję iż realizowany projekt będzie unikalny i modny przez długi czas.


 

ALEKSANDRA HIBNER-NOWAKOWSKA

Główna projektantka oraz założycielka Pracowni Hibner Studio.

Skupiona na estetycznej i praktycznej stronie ogrodów. Propaguje nowoczesną, wielopoziomową architekturę krajobrazu, przyczyniając się równocześnie do zwiększenia świadomości tej dziedziny w kraju. Zwolenniczka oryginalności i przewagi zieleni nad betonem. Uzupełnia się z Rafałem - konsultując finalny efekt projektu pod kątem zakresu prac oraz technologii.

 

RAFAŁ NOWAKOWSKI

Kieruje pracami wykonawczymi w Hibner Studio. Do jego kompetencji należy również dobrór materiałów, wyceny oraz logistyka. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe pozwala mu również na swobodną rozmowę z inwestorami co skutkuje że ogród powstaje w całej swej okazałości zgodnie z projektem i oczekiwaniami klienta. Wspólnie z Aleksandrą tworzą zgrany tandem kierując Pracownią Hibner Studio.